Firma nasza istnieje na rynku finansowym od 2006r. ,prowadzimy profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie finansowania klientów indywidualnych i firm.Zespół nasz składa się z kilku  osób posiadających duże doświadczenie na rynku kredytowym.  Zajmujemy  się  analizą  sytuacji finansowej klienta  firmowego  i indywidualnego , przygotowywaniem  i prezentacją ofert  a także rozwiązań inwestycyjnych i  kredytowych, wyszukiwaniem  i  pozyskaniem   źródeł finansowania  przy  maksymalnej optymalizacji   kosztów  ich pozyskania.Opiekujemy się klientem od momentu przygotowaniem kompletnego wniosku po jego analizę, uruchomienie i obsługę pokredytową.


Nasz zespół:

Iwona Walendowska – absolwentka WSP w Słupsku, ukończone  studia podyplomowe z zakresu  Zarządzania i Marketingu  z Elementami  Finansów na  Uniwersytecie  Gdańskim  oraz Wyceny Nieruchomości na Politechnice  Koszalińskiej, W branży finansowej od 2006r.Obecnie prowadzi własną firmę zajmującą się kompleksową obsługą osób fizycznych i firm w zakresie doradztwa kredytowego.

Olimpia Markowska – absolwentka ekonomii na Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Koszalińskiej,  specjalizacja – rachunkowość i finanse  . Posiada dwie specjalizacje podyplomowe – „Pozyskiwanie Funduszy Unii Europejskiej”  ukończone w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz „Rachunkowość budżetowa” – ukończone w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy . Ponadto ukończyła wiele kursów i seminariów z zakresu analizy opłacalności przedsięwzięć inwestycyjnych.

Posiada długoletnie  doświadczenie w sektorze bankowym   w wydziałach kredytowania   Małych i Średnich Przedsiębiorstw .

Aktywnie   pośredniczy  w wyborze i pozyskiwaniu kredytów gotówkowych, hipotecznych dla osób fizycznych  oraz  obrotowych   niezabezpieczonych i zabezpieczonych  ,  inwestycyjnych, leasingów, faktoringu  dla  małych i średnich  firm.

Kamila Wichniarek – absolwentka Zespołu Szkół Ekonomicznych.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klientów detalicznych.Pośredniczy w wyborze i pozyskiwaniu kredytów hipotecznych i gotówkowych.Posiada bardzo duże doświadczenie i wiedzę w zakresie instrukcji kredytowych,znajomości produktów kredytowych, wymaganych dokumentów i wymogów formalnych jakie powinni spełniać kredytobiorcy aplikujący o dany produkt.Zajmuje się kompleksową obsługa w zakresie przygotowania i procesowania wniosków kredytowych.

stat4u